Kestane Balının İyi Geldiği Bilinen Rahatsızlıklar 1/2

Anasayfa / Yazılar / Kestane Balının İyi Geldiği Bilinen Rahatsızlıklar 1/2

Kestane Balının  İyi Geldiği Bilinen Rahatsızlıklar 1/2

Kestane Balının İyi Geldiği Bilinen Rahatsızlıklar da Takviye Olarak Kullanım Şekilleri Aşağıdaki gibidir.
Sizlerde bu kullanım şekillerini deneyebilirsiniz.

1- ASTIM: Kestane balı astım hastalığının tedavisinde takviye olarak kullanılır.
KESTANE BALI ile tedaviye yardımcı olmaya ve vücudu güçlendirmeye başlayalım. 0,5 kg kestane balına 3 yemek kaşığı ZENCEFİL ilave edin ve
macun kıvamına gelene dek karıştırın, bu karışımın uzun süre durmasında sakınca yoktur.
bu karışımdan akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı yiyebilirsiniz ve üstüne bir şey yiyip  içmeyin.ve bu şekilde 1 yıl devam edilmesi önerilir.
Ayrıca vücudun direncini artırıp bağışıklık sistemini güçlendirmek için 1 Bardak günlük sütün içine 1 Adet BILDIRCIN YUMURTASI  ve
2 tatlı kaşığı ORGANİK KESTANE BALI ilave edip karıştırın ve günde 3 defa taze hazırlayarak içebilirsiniz ve buna da 1 yıl devam etmeniz önerilir. 

2-İSAL  ve İSALE BAĞLI KARIN AĞRSI: Kaynatılmış ve soğutulmuş suyun ( çok soğuk olması gerekiyor)
1 bardak suya  2 yemek kaşığı koyup karıştırın ve için 2 gün devam etmeniz önerilir

3-KABIZLIK: Ağzı yakmayacak kadar sıcak suya 1 yemek kaşığı ORGANİK KESTANE BALI ilave edin ve
karıştırıp için 3 -4 saat sonra farkı hissedeceksiniz

4-MİDE YANMASI ÜLSER GASTRİT: Kaynatılmış ve ılımış suya 1 yemek kaşığı balı koyup bal şerbeti yapın ve için 1 ay devam edin faydasını göreceksiniz
Not:sabah aç karnına ılık su içmenizi ve de suyu çok içmenizi tavsiye ediyoruz ayrıca mide yanması ve mide ağrısı olduğunda bal şerbeti içerek
şikayetinizin geçtiğini hissedeceksiniz.

5-ALT ve ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARI: Akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı balı ağzınıza koyun ve üstüne bir şey yiyip içmeyin günde 3-4 defa yapın ve boğazlarınızın iyileştiğini göreceksiniz.

6-KURU ÖKSÜRÜK (gıcık): 1 Yemek kaşığı ORGANİK KESTANE BALI'na yarım limonu sıkın ve öksürük nöbeti geldiğinde 1 tatlı kaşığı ağzınıza koyun ve akşam yatarken de 1 tatlı kaşığı ağzınıza koyun üstüne bir şey yiyip içmeyin.  veya büyük bir turp alın kabuğunu ince bir şekilde soyun ve sonra turp' un içini vazo misalı oyun içine 3 yemek kaşığı organik kestane balı koyun ve içindeki bal turp' un altından sızacak şekilde bir kabin üstüne koyun ve sabahleyin turp un içinden sızan balı 1 tatlı  kaşığı kadar için 1-2 gün devam edin ve öksürüğünüz tamamen kesecektir. 
NOT: Eğer nefesinizde hırlama varsa kestane balı ve kuru soğan'ı takviye olarak kullanabilirsiniz. kuru soğanın içini filiz çıkan tarafından tas şeklinde oyun içine kestane balı koyun bir kavanozun üzerine koyun ve sabaha kadar bekleyin. sabah kavanoza sızan kestane balı'nı için  soğanın içine kestane balı ile beraber ezilmiş 2-3 diş
sarımsak koyarsanız tamamen doğal takviye olur ve nefesiniz in hırıltısını geçirmeye yardımcı olur.

7-AĞIZDA Kİ YARALARIN TEDAVİSİ: Önce 1 bardak suya 1 çay kaşığı karbonat atın ve bununla ağzınızı iyice çalkalayın 10 dakika sonra 1 tatlı kaşığı ORGANİK KESTANE BALI'nı ağzınıza atın ve iyice ağzınızda gezdirin ve yutun,bunu 2 gün tekrarlayın ve ağız yaralarınızın iyileştiğini görecek ve bize teşekkür
edeceksiniz.

8-YANIK VE YARALARDA KULLANIMI: Çam ağaçlarında bulunan zift veya pisi denilen yapışkan maddeyi alın 20 gram civarı 50 gram taze tereyağı 50 gram ORGANİK KESTANE BALI  50 gram bal mumu ve arı kovanında bulunan propolisi kısık ateşte eritin eriyen karışıma sargı bezinden kestiğiniz yara boyutunda bezleri karışıma batırın ve yaranın üstüne gelecek şekilde bağlayın ve bunu bu bezlerle hergün yenileyin bu karışımın 15 günden sonra kullanmayınız.

9-AĞRIYAN BÖLGEYE LOKAL UYGULAMA: 1 Yemek kaşığı ORGANIK KESTANE BALINA toz tarçın ekleyip ağrıyan bölgeye masaj yaparak sürün ve sarın ağrının geçmesine yardımcı olacaktır. 

10-KAN DOLAŞIMI : Akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı organik kestane balı alınız sabah aç karnına aynı işlemi tekrarlayın  faydaları:Kan akışını kolaylaştırır damar sertliğini önler  kandaki pıhtılaşmayı önler damarların tıkanmasını önler kolesterolu düşürür kalbin daha düzenli çalışmasına yardımcı olur. 

11-SARILIK : Kahvaltıda veya başka bir yemekte kestane balı yemek olarak yenmesi önerilir vücuttaki zararlı maddelerin atılmasında yardımcı olur bağışıklık sistemini güçlendirir hastalıklara karşı korur kemik gelişimine katkı sağlar. 

12-EMOROİT (basur)   :   70 derece su ile 1 bardak su ya 1 tatlı kaşığı organik kestane balı ilave edip günde 4-5 defa için ve 2-3 ay devam edin fakat yinede yenmemesi gereken şeyleri tüketmemeye çalışın acı,ekşi,salçalı,tuzlu,ve incirden uzak durun .

DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Kestane Balı Hakkında Bilgi Almak ve Sipariş Vermek İçin Hemen Arayın! 0542 327 53 37

Copyright © 2019. www.abanakestanebali.com Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz.
Top